bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert.

07.12.2018

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Dostawa maszyn rolniczych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

Informacja z otwarcia ofert.

26.11.2018

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenia zamowienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Dostawa maszyn rolniczych
dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”.

Ogłoszenie nr 649461-N-2018 z dnia 2018-11-16 r.

16.11.2018

Ogłoszenie o zamówieniu ,,Dostawa maszyn rolniczych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

22.10.2018

 Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie – IV etap

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf

Informacja z otwarcia ofert.

08.10.2018

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenia zamowienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: ,,Przezbudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie - etap IV"

Ogłoszenie nr 620680-N-2018 z dnia 2018-09-23 r.

23.09.2018

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie ogłasza przetarg nieograniczony, którego przedmiotem jest: ,,Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie – IV etap"

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

25.07.2018

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzieleniu zamówienia publicznego, którego przedmniotem jest:„Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie – III etap”.

Informacja z otwarcia ofert.

19.07.2018

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest ,, Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie- etap III"

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.

04.07.2018

Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego,
prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Remont pomieszczeń w budynkach szkoły i sali gimnastycznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.

27.06.2018

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: ,, Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie- etap III".

Ogłoszenie nr 580158-N-2018 z dnia 2018-06-27 r

27.06.2018

Ogłoszenie o postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: ,,Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie-etap III"

Ogłoszenie nr 575851-N-2018.

19.06.2018

Ogłoszenie o postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,
prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Remont pomieszczeń w budynkach szkoły i sali gimnastycznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

13.06.2018

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postepowaniu o udzielenia zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: ,, Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dabrowie-etap III".

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko - starszy księgowy.

12.06.2018

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dabrowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzednicze starszy księgowy.

Informacja z otwarcia ofert.

28.05.2018

Informacja z otwarcia ofert w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest ,, Przebudowa i rozbudowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskej w Zduńskiej Dabrowie- etap III"Opublikował: Maciej Balcerski
Publikacja dnia: 13.07.2016
Podpisał: Krzysztof Szczepanik
Dokument z dnia: 03.01.2012
Dokument oglądany razy: 9 183