bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

Ogłoszenie o zamówieniu:,,Przebudowa i rozbudowa starego warsztatu naprawczego i garaży na warsztat diagnostyki i naprawy maszyn i pojazdów rolniczych wraz z halą maszyn w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie” w formule zaprojektuj i wybuduj.”

14.02.2020

Ogłoszenie o zamówieniu:

'Przebudowa i rozbudowa starego warsztatu naprawczego  i garaży na warsztat diagnostyki i naprawy maszyn i pojazdów rolniczych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie" w formule zaprojektuj i wybuduj.

„Dostawa wozu asenizacyjnego dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

12.02.2020

,,Dostawa wozu asenizacyjnego dla Zespolu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie."

Ogłoszenie o wyniku postępowania Zg. z Art.92 Ustawy PZP

05.02.2020

 Ogłoszenie o wyniku postępowania Zg. z Art.92 Ustawy PZP

Dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dostawa urządzeń i wyposażenia w ramach projektu „Nauczanie rolnicze XXI wieku – Modernizacja i rozbudowa bazy Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

Informacja z otwarcia ofert.

14.01.2020

Informacja z otwarcia ofert dotyczących postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dostawa urządzeń i wyposażenia w ramach projektu „Nauczanie rolnicze XXI wieku – Modernizacja
i rozbudowa bazy Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”

Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 12.12.2019.

06.01.2020

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie ogłasza przetarg nieograniczony, którego przedmiotem jest: „Dostawa urządzeń i wyposażenia w ramach projektu „Nauczanie rolnicze XXI wieku – Modernizacja i rozbudowa bazy Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie”.Opublikował: Maciej Balcerski
Publikacja dnia: 13.07.2016
Podpisał: Krzysztof Szczepanik
Dokument z dnia: 03.01.2012
Dokument oglądany razy: 17 210